Hakkımızda

ABİYEMAĞAZA.COM HAKKINDA

2017 yılında kurulan Abiyemagaza.com, dünyanın lider Abiyeleri, özel etkinlik elbiseleri, düğün kıyafetleri ve aksesuarları için online perakendeci. Müşteriler geniş çevrimiçi seçime göz atabilir ve en sevdikleri elbiseleri büyük bir memnuniyetle seçebilirler. Abiyemagaza.com, istisnai müşteri hizmetleri, yüksek kalite ve uygun fiyatla satışa sunmaktan gurur duymaktadır.

İLKELERİMİZ

Etkinliğinizi Gerçekten Özel Bir Şeye Dönüştürecek En İyi Kaynak

Düğünler, yıldönümleri ve her türden partiler için, sarf malzemeleri ve modası Kullanım vesilesi önemini ve cazibesini yansıtmaktadır. Abiyemagaza.com bütçenizi kırmadan etkinliğiniz için en iyi öğeleri edinin. Size özel bir anı unutulmaz hale getirmek için, size özel yapım abiye modelleri ve eşsiz mücevherlerden çok çeşitli şık parti malzemeleri en yüksek kalitede etkinlik malzemeleri sunan güvenilir küresel bir perakendeciyiz.

Yüksek Kaliteli İşçilik Uygun Fiyatlarla Özel Günler Hakkı

Abiyemagaza.com, etkinliğinizin önemini anlıyor, bu yüzden sunduğumuz her şeyde yalnızca en kaliteli malzemeleri ve tasarımları sağlıyoruz. Elbiseler için, tam özelliklerine göre özelleştirilmiş ve uyarlanmış 5000'den fazla stillere sahibiz. Ve tüm seçimlerimiz son derece uygun fiyatlı ve % 60'a varan oranlarda indirimli fiyatlar..

Özel Gününüze En İyi Bakın

Abiye kıyafeti ve gece kıyafetlerinden, büyük etkinliğiniz boyunca muhteşem görünmenizi hak ediyor. Abiyemagaza.com, istisnai couture abiye modası ve uygun fiyatlarla kusursuz tasarım sağlayarak hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Koleksiyonlarımız sadece en kaliteli malzemeleri kullanır ve detaylandırır, sadece zamansız değil, aynı zamanda en iyi değeri temsil eden stilleri sunar.

Kapınıza Doğru, Herzaman, Her Yerde

Özel etkinliğiniz için ihtiyacınız olan son şey, önemli bir öğenin geç teslim edilmesidir (bir abiye  veya temel parti malzemeleri gibi). Abiyemagaza.com önceliklerini ilk önce koyar ve PTT Kargo ile Türkiye geneline,UPS Kargo ile dünyanın her yerine gönderir. Hızlandırılmış nakliye ve bütçe bilinçli seçenekler sunuyoruz. Uluslararası güvenilir lojistik sağlayıcıları kullandığımızdan, ihtiyacınız olduğunda önemli elbiselerinizin orada olacağının bilincinde olun.

Güven Alışveriş Yaparken Güvenlik

Çevrimiçi alışveriş, modern internet sahtekarlık çağımızda göz korkutucu olabilir. Ama bu şekilde olması gerekmiyor. Abiyemagaza.com, tüm müşteriler için güvenli ve güvenli bir alışveriş ortamı sunar. Güvenilir ödeme işleme sistemlerini kullanıyor, QNB Finansbank sanalpos  teknolojisini entegre ediyor ve kredi kartı, banka kartı, banka havalesi ödemelerini kabul ediyoruz. Artık istediğiniz kadar ödeme yapabilmeniz ve bilgilerinizin güvende olduğundan emin olmanız gerekir.

Her Zaman Sizin İçin Arıyoruz

Hazırlandığımızı anlıyoruz Büyük olayın yeterince stresli olabilir. Bu yüzden Abiyemagaza.com'daki alışveriş deneyiminizin olabildiğince sorunsuz ve keyifli olmasını sağlamak için birinci sınıf müşteri hizmetleri sunuyoruz. Sipariş vermeden önce veya ürünleriniz geldikten sonra sorularınız olsun, canlı sohbet yoluyla veya 0552 497 70 28 nolu whatsapp destek hattı aracılığıyla mevcut müşteri hizmetleri profesyonellerini deneyimledik. Bizden alışveriş deneyiminizin başlangıcından sonuna kadar sizi mutlu etmekten gurur duyuyoruz.